O společnosti

Společnost Advocate services spolupracuje s různými právníky v daném případu a to od roku 2005 , poskytuje právní služby ve všech oblastech práva, a to jak jednotlivcům a obchodním korporacím, tak i veřejnoprávním subjektům. V naší kanceláři klademe důraz na profesionální přístup, komplexnost a flexibilitu, kdy se snažíme o individuální přístup a splnění specifických požadavků jednotlivých klientů.

Hledáte právní pomoc ? Hledáte zkušeného právníka - advokáta ? Jste z Prahy a okolí ? Oslovte nás.

Naše kancelář se sídlem v Praze 1 - Staré Město a Praze 4 - Cholupice - Točná poskytuje zprostředkování veškerého právního poradenství. Zastoupení klienta od počátku do ukončení řízení bez nutnosti skládat počáteční zálohy. Vždy pro vás nalezneme to nejlepší možné řešení, neváhejte se na nás obrátit.

Řešíme vymáhání pohledávek, mimosoudní-soudní cestou provádíme exekuce, výkony rozhodnutí. Spolupracujeme s exekutory.

Advokátní kancelář nabízí právní služby jak fyzickým, tak i právnickým osobám ve všech základních oborech práva, přičemž se zaměřuje zejména na právo občanské, obchodní, trestní, správní, zdravotnické a stavební.

NAŠE KANCELÁŘ V PRAZE

Naše kancelář poskytuje právní služby na té nejvyšší úrovni a služby zajišťují advokáti s praxí delší než deset let. Naší prioritou je maximální přizpůsobení se potřebám klienta. Samozřejmostí je absolutní diskrétnost, ochrana soukromí klienta a loajalita. Případy řešíme, tak jako kdyby se jednalo o naši soukromou záležitost. Do každého případu jdeme s maximálním nasazením, abychom zaznamenali pro klienta 100% úspěch. Naši advokáti se maximálně přizpůsobí Vašim časovým potřebám i mimo rámec běžné pracovní doby. Pro nás je největší výzva překonání standardních postupů, které většina kanceláří používá.

NAŠE KANCELÁŘ NA VAŠÍ STRANĚ

Každý náš klient je pro nás významným partnerem. Přístup ke klientovi je vždy individuální dle jeho potřeb. Toto již poznáte při prvním kontaktu, kdy Vám bude přidělen advokát, který se od začátku do konce bude starat o Váš případ. Zájmem naší kanceláře je budovat dlouhodobé vztahy s klienty, založené na důvěře, diskrétnosti, naších odborných znalostech a empatii.

Pro více informací nás kontaktujte.